AXK320X350X5
AXK320X350X5
AXK320X350X5 INA 320x350x5mm BDI Inventory 0.0 Needle roller bearings
Bearing number AXK320X350X5 Size (mm) 320x350x5 Brand INA Bore Diameter (mm) 320 Outer Diameter (mm) 350 Width (mm) 5 d 320 mm D 350 mm H 5 mm Ea 348 mm Eb 322 mm Weight 290 Kg Basic dynamic load rating (C) 111 kN Basic static load rating (C0) 840 kN Fatigue load limit (Pu)