ARXJ73.1X100X4.8
ARXJ73.1X100X4.8
ARXJ73.1X100X4.8 NTN 73.130x100x4.810mm Outer Diameter 100.000mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ73.1X100X4.8 Size (mm) 73.130x100x4.810 Brand NTN Bore Diameter (mm) 73.130 Outer Diameter (mm) 100.000 Width (mm) 4.810 d 73.130 mm D 100.000 mm T 4.810 mm