ARXJ73.1X100X4.8 NTN 73.130x100x4.810mm Outer Diameter 100.000mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ73.1X100X4.8
Size (mm) 73.130x100x4.810
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 73.130
Outer Diameter (mm) 100.000
Width (mm) 4.810
d 73.130 mm
D 100.000 mm
T 4.810 mm
IKO TA 3515 Z needle roller bearings LET 5 Bore Diameter (mm) OUR IKO TA 3515 Z needle roller bearings EXPERTS 5x9x13 Size (mm) GET YOU THE PARTS YOU NEED. 9 Outer Diameter (mm) Size (mm) 5x9x13 Bore Diameter (mm) 5 Outer Diameter (mm) 9 Width (mm) 13 Fw 5 mm Ew 9 mm B 13 mm