ARXJ63.5X87.8X3.9
ARXJ63.5X87.8X3.9
ARXJ63.5X87.8X3.9 NTN D 87.800 mm 63.500×87.800×3.985mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ63.5X87.8X3.9 Size (mm) 63.500×87.800×3.985 Brand NTN Bore Diameter (mm) 63.500 Outer Diameter (mm) 87.800 Width (mm) 3.985 d 63.500 mm D 87.800 mm T 3.985 mm