ARXJ57.2X81.5X3.9
ARXJ57.2X81.5X3.9
ARXJ57.2X81.5X3.9 NTN D 81.550 mm 57.200×81.550×3.985mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ57.2X81.5X3.9 Size (mm) 57.200×81.550×3.985 Brand NTN Bore Diameter (mm) 57.200 Outer Diameter (mm) 81.550 Width (mm) 3.985 d 57.200 mm D 81.550 mm T 3.985 mm