ARXJ57.2X81.5X3.9 NTN D 81.550 mm 57.200×81.550×3.985mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ57.2X81.5X3.9
Size (mm) 57.200×81.550×3.985
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 57.200
Outer Diameter (mm) 81.550
Width (mm) 3.985
d 57.200 mm
D 81.550 mm
T 3.985 mm
SKF 231/530 CAK/W33 + OH 31/530 H tapered roller bearings Request 187.325×320.675×88.9 Size (mm) A Quote For Your Special 320,675 Outer Diameter (mm) SKF 231/530 CAK/W33 + OH 31/530 H tapered roller bearings Needs Today! Free Quotes. ISO 9001 certified. Size (mm) 187.325×320.675×88.9 Bore Diameter (mm) 187,325 Outer Diameter (mm) 320,675 Width (mm) 88,9 d 187,325 mm D 320,675 mm T 88,9 mm B 85,725