ARXJ56X73X4.9
ARXJ56X73X4.9
ARXJ56X73X4.9 NTN T 4.900 mm 56x73x4.900mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ56X73X4.9 Size (mm) 56x73x4.900 Brand NTN Bore Diameter (mm) 56.000 Outer Diameter (mm) 73.000 Width (mm) 4.900 d 56.000 mm D 73.000 mm T 4.900 mm