ARXJ56X73X4.9 NTN T 4.900 mm 56x73x4.900mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ56X73X4.9
Size (mm) 56x73x4.900
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 56.000
Outer Diameter (mm) 73.000
Width (mm) 4.900
d 56.000 mm
D 73.000 mm
T 4.900 mm
SNFA BSDU 220 DD thrust ball bearings What is the 70 Bore Diameter (mm) best place to buy SNFA BSDU 220 DD thrust ball bearings online? Manufacturing 70x125x24 Size (mm) Service . Size (mm) 70x125x24 Bore Diameter (mm) 70 Outer Diameter (mm) 125 Width (mm) 24 d 70 mm D 125 mm B 24 mm C 24 mm B1 7 mm B2