ARXJ54X77.1X3.6
ARXJ54X77.1X3.6
ARXJ54X77.1X3.6 NTN T 3.600 mm 54×77.100×3.600mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ54X77.1X3.6 Size (mm) 54×77.100×3.600 Brand NTN Bore Diameter (mm) 54.000 Outer Diameter (mm) 77.100 Width (mm) 3.600 d 54.000 mm D 77.100 mm T 3.600 mm