ARXJ54X77.1X3.6 NTN T 3.600 mm 54×77.100×3.600mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ54X77.1X3.6
Size (mm) 54×77.100×3.600
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 54.000
Outer Diameter (mm) 77.100
Width (mm) 3.600
d 54.000 mm
D 77.100 mm
T 3.600 mm
SKF NJ 2311 ECPH thrust ball bearings Can’t find what 180x320x112 Size (mm) you’re looking for SKF NJ 2311 ECPH thrust ball bearings ? Our expert Representatives be in contact with you shortly! Size (mm) 180x320x112 Bore Diameter (mm) 180 Outer Diameter (mm) 320 Width (mm) 112 d 180 mm d1 160 mm D 320 mm B 112 mm C 112 mm
FAG 2206-TVH self aligning ball bearings Online FAG 2206-TVH self aligning ball bearings Expert.More Choices. FAG 2206-TVH self aligning ball bearings in Plain bushing type: Stock & Ready to Ship Now! bushing type: Plain maximum p value: 36250 inside diameter: 1.1250 in maximum pv value: 51000 bushing outside diameter: 1.2813 in operating temperature range: -328 to 536 ºF overall length: 0.7500
ISB TAPR 612 CE plain bearings High Quality ISB TAPR 612 CE plain bearings. Competitive Pricing. Accept Small Order. Easy and 80x140x33 Size (mm) Fast Shipping. Size (mm) 80x140x33 Bore Diameter (mm) 80 Outer Diameter (mm) 140 Width (mm) 33 d 80 mm D 140 mm B 33 mm C 33 mm Weight 2,05 Kg Basic dynamic load rating (C) 208