ARXJ28X51.6X6
ARXJ28X51.6X6
ARXJ28X51.6X6 NTN 28×51.600x6mm D 51.600 mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ28X51.6X6 Size (mm) 28×51.600×6 Brand NTN Bore Diameter (mm) 28.000 Outer Diameter (mm) 51.600 Width (mm) 6.000 d 28.000 mm D 51.600 mm T 6.000 mm