ARXJ28X51.6X6 NTN 28×51.600x6mm D 51.600 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ28X51.6X6
Size (mm) 28×51.600×6
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 28.000
Outer Diameter (mm) 51.600
Width (mm) 6.000
d 28.000 mm
D 51.600 mm
T 6.000 mm