ARXJ26.7X40.9X2.8
ARXJ26.7X40.9X2.8
ARXJ26.7X40.9X2.8 NTN T 2.800 mm 26.700×40.960×2.800mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ26.7X40.9X2.8 Size (mm) 26.700×40.960×2.800 Brand NTN Bore Diameter (mm) 26.700 Outer Diameter (mm) 40.960 Width (mm) 2.800 d 26.700 mm D 40.960 mm T 2.800 mm