ARXJ26.7X40.9X2.8 NTN T 2.800 mm 26.700×40.960×2.800mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ26.7X40.9X2.8
Size (mm) 26.700×40.960×2.800
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 26.700
Outer Diameter (mm) 40.960
Width (mm) 2.800
d 26.700 mm
D 40.960 mm
T 2.800 mm
SNR US201 deep groove ball bearings What 50x90x30.2 Size (mm) are the types of SNR US201 deep groove ball bearings ? Manufacturing Service . Get Your Free, Instant price, design 50 Bore Diameter (mm) review. Size (mm) 50x90x30.2 Bore Diameter (mm) 50 Outer Diameter (mm) 90 Width (mm) 30,2 d 50 mm D 90 mm B 30,2 mm C 30,2 mm