ARXJ22.2X42.3X3.8
ARXJ22.2X42.3X3.8
ARXJ22.2X42.3X3.8 NTN 22.200×42.300×3.800mm Outer Diameter 42.300mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ22.2X42.3X3.8 Size (mm) 22.200×42.300×3.800 Brand NTN Bore Diameter (mm) 22.200 Outer Diameter (mm) 42.300 Width (mm) 3.800 d 22.200 mm D 42.300 mm T 3.800 mm