ARXJ22.2X42.3X3.8 NTN 22.200×42.300×3.800mm Outer Diameter 42.300mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ22.2X42.3X3.8
Size (mm) 22.200×42.300×3.800
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 22.200
Outer Diameter (mm) 42.300
Width (mm) 3.800
d 22.200 mm
D 42.300 mm
T 3.800 mm
SKF 89420 M thrust roller bearings Online shopping SKF 89420 M thrust roller bearings from a 20 mm d great selection 14 mm B at Store. … 47 mm D Accessories. d 20 mm D 47 mm B 14 mm rs min 1 mm Radial clearance class C4 Mass 0.11 kg Dynamic load, C 12.8 kN Static load, C0 6.65 kN
SKF 32230 J2 tapered roller bearings SKF 32230 J2 tapered roller bearings Product Brochures , 100x180x34 Size (mm) 100 Bore Diameter (mm) 180 Outer Diameter (mm) Manufacturing Service . Get Your Free. Size (mm) 100x180x34 Bore Diameter (mm) 100 Outer Diameter (mm) 180 Width (mm) 34 d 100 mm D 180 mm B 34 mm C 34 mm r min. 2,1