ARXJ18X35.8X5.4
ARXJ18X35.8X5.4
ARXJ18X35.8X5.4 NTN T 5.400 mm 18×35.800×5.400mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ18X35.8X5.4 Size (mm) 18×35.800×5.400 Brand NTN Bore Diameter (mm) 18.000 Outer Diameter (mm) 35.800 Width (mm) 5.400 d 18.000 mm D 35.800 mm T 5.400 mm