ARXJ18X35.8X5.4 NTN T 5.400 mm 18×35.800×5.400mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ18X35.8X5.4
Size (mm) 18×35.800×5.400
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 18.000
Outer Diameter (mm) 35.800
Width (mm) 5.400
d 18.000 mm
D 35.800 mm
T 5.400 mm