ARXJ18X35.4X6.2
ARXJ18X35.4X6.2
ARXJ18X35.4X6.2 NTN 18×35.400×6.200mm d 18.000 mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ18X35.4X6.2 Size (mm) 18×35.400×6.200 Brand NTN Bore Diameter (mm) 18.000 Outer Diameter (mm) 35.400 Width (mm) 6.200 d 18.000 mm D 35.400 mm T 6.200 mm