ARXJ18X35.4X6.2 NTN 18×35.400×6.200mm d 18.000 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ18X35.4X6.2
Size (mm) 18×35.400×6.200
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 18.000
Outer Diameter (mm) 35.400
Width (mm) 6.200
d 18.000 mm
D 35.400 mm
T 6.200 mm