ARX55X178X50.5
ARX55X178X50.5
ARX55X178X50.5 NTN 55x178x50.500mm T 50.500 mm Needle roller bearings
Bearing number ARX55X178X50.5 Size (mm) 55x178x50.500 Brand NTN Bore Diameter (mm) 55.000 Outer Diameter (mm) 178.000 Width (mm) 50.500 d 55.000 mm D 178.000 mm T 50.500 mm