ARX55X178X50.5 NTN 55x178x50.500mm T 50.500 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX55X178X50.5
Size (mm) 55x178x50.500
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 55.000
Outer Diameter (mm) 178.000
Width (mm) 50.500
d 55.000 mm
D 178.000 mm
T 50.500 mm