ARX55X126X39.5
ARX55X126X39.5
ARX55X126X39.5 NTN T 39.500 mm 55x126x39.500mm Needle roller bearings
Bearing number ARX55X126X39.5 Size (mm) 55x126x39.500 Brand NTN Bore Diameter (mm) 55.000 Outer Diameter (mm) 126.000 Width (mm) 39.500 d 55.000 mm D 126.000 mm T 39.500 mm