ARX55X126X39.5 NTN T 39.500 mm 55x126x39.500mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX55X126X39.5
Size (mm) 55x126x39.500
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 55.000
Outer Diameter (mm) 126.000
Width (mm) 39.500
d 55.000 mm
D 126.000 mm
T 39.500 mm