ARX43.5X58X5
ARX43.5X58X5
ARX43.5X58X5 NTN d 43.500 mm 43.500x58x5mm Needle roller bearings
Bearing number ARX43.5X58X5 Size (mm) 43.500x58x5 Brand NTN Bore Diameter (mm) 43.500 Outer Diameter (mm) 58.000 Width (mm) 5.000 d 43.500 mm D 58.000 mm T 5.000 mm