ARX43.5X58X5 NTN d 43.500 mm 43.500x58x5mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX43.5X58X5
Size (mm) 43.500x58x5
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 43.500
Outer Diameter (mm) 58.000
Width (mm) 5.000
d 43.500 mm
D 58.000 mm
T 5.000 mm