ARX38X128X45
ARX38X128X45
ARX38X128X45 NTN T 45.000 mm 38x128x45mm Needle roller bearings
Bearing number ARX38X128X45 Size (mm) 38x128x45 Brand NTN Bore Diameter (mm) 38.000 Outer Diameter (mm) 128.000 Width (mm) 45.000 d 38.000 mm D 128.000 mm T 45.000 mm