ARX38X128X45 NTN T 45.000 mm 38x128x45mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX38X128X45
Size (mm) 38x128x45
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 38.000
Outer Diameter (mm) 128.000
Width (mm) 45.000
d 38.000 mm
D 128.000 mm
T 45.000 mm