ARX36X120X213
ARX36X120X213
ARX36X120X213 NTN 36x120x213mm T 213.000 mm Needle roller bearings
Bearing number ARX36X120X213 Size (mm) 36x120x213 Brand NTN Bore Diameter (mm) 36.000 Outer Diameter (mm) 120.000 Width (mm) 213.000 d 36.000 mm D 120.000 mm T 213.000 mm