ARX36X120X213 NTN 36x120x213mm T 213.000 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX36X120X213
Size (mm) 36x120x213
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 36.000
Outer Diameter (mm) 120.000
Width (mm) 213.000
d 36.000 mm
D 120.000 mm
T 213.000 mm
Toyana 239/850 CW33 spherical roller bearings Toyana 239/850 CW33 spherical roller bearings Engineering Calculator , Manufacturing Service . Get 68x40x15 Size (mm) Your Free. Size (mm) 68x40x15 Bore Diameter (mm) 68 Outer Diameter (mm) 40 Width (mm) 15 d 40 mm D 68 mm B 15 mm d1 50.95 mm d2 49.87 mm D2 58.88 mm b 1.5 mm C1 7.8
FAG 627-2Z deep groove ball bearings FAG 627-2Z deep groove ball bearings with easy-to-use parts graphics, 10 Bore Diameter (mm) giving you 10x14x10 Size (mm) the ability to check parts availability, pricing, examine remanufactured options. Size (mm) 10x14x10 Bore Diameter (mm) 10 Outer Diameter (mm) 14 Width (mm) 10 Fw 10 mm D 14 mm C 10 mm C1 0,8 mm