ARX36X120X184
ARX36X120X184
ARX36X120X184 NTN 36x120x184mm Width 184.000mm Needle roller bearings
Bearing number ARX36X120X184 Size (mm) 36x120x184 Brand NTN Bore Diameter (mm) 36.000 Outer Diameter (mm) 120.000 Width (mm) 184.000 d 36.000 mm D 120.000 mm T 184.000 mm