ARX36X120X184 NTN 36x120x184mm Width 184.000mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX36X120X184
Size (mm) 36x120x184
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 36.000
Outer Diameter (mm) 120.000
Width (mm) 184.000
d 36.000 mm
D 120.000 mm
T 184.000 mm