ARX35X116X30
ARX35X116X30
ARX35X116X30 NTN 35x116x30mm T 30.000 mm Needle roller bearings
Bearing number ARX35X116X30 Size (mm) 35x116x30 Brand NTN Bore Diameter (mm) 35.000 Outer Diameter (mm) 116.000 Width (mm) 30.000 d 35.000 mm D 116.000 mm T 30.000 mm