ARX35X116X30 NTN 35x116x30mm T 30.000 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX35X116X30
Size (mm) 35x116x30
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 35.000
Outer Diameter (mm) 116.000
Width (mm) 30.000
d 35.000 mm
D 116.000 mm
T 30.000 mm
ISB 350901 C thrust roller bearings ISB 350901 C thrust roller bearings manufacturer and 1.4375 in d global supplier of reliable ball and roller … ISB 350901 C thrust roller bearings Industries Products Manufacturing 5730 lbf radial dynamic load capacity: & Engineering and Agricultural Bearings designed to meet the unique requirements of our targeted industries. d 1.4375 in radial dynamic load