ARX30X59.9X12
ARX30X59.9X12
ARX30X59.9X12 NTN 30×59.900x12mm T 12.000 mm Needle roller bearings
Bearing number ARX30X59.9X12 Size (mm) 30×59.900×12 Brand NTN Bore Diameter (mm) 30.000 Outer Diameter (mm) 59.900 Width (mm) 12.000 d 30.000 mm D 59.900 mm T 12.000 mm