ARX30X59.9X12 NTN 30×59.900x12mm T 12.000 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX30X59.9X12
Size (mm) 30×59.900×12
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 30.000
Outer Diameter (mm) 59.900
Width (mm) 12.000
d 30.000 mm
D 59.900 mm
T 12.000 mm