ARX30X53X12
ARX30X53X12
ARX30X53X12 NTN d 30.000 mm 30x53x12mm Needle roller bearings
Bearing number ARX30X53X12 Size (mm) 30x53x12 Brand NTN Bore Diameter (mm) 30.000 Outer Diameter (mm) 53.000 Width (mm) 12.000 d 30.000 mm D 53.000 mm T 12.000 mm