ARX30X53X12 NTN d 30.000 mm 30x53x12mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX30X53X12
Size (mm) 30x53x12
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 30.000
Outer Diameter (mm) 53.000
Width (mm) 12.000
d 30.000 mm
D 53.000 mm
T 12.000 mm