ARX20X35X7.5
ARX20X35X7.5
ARX20X35X7.5 NTN 20x35x7.500mm T 7.500 mm Needle roller bearings
Bearing number ARX20X35X7.5 Size (mm) 20x35x7.500 Brand NTN Bore Diameter (mm) 20.000 Outer Diameter (mm) 35.000 Width (mm) 7.500 d 20.000 mm D 35.000 mm T 7.500 mm