ARX20X35X7.5 NTN 20x35x7.500mm T 7.500 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX20X35X7.5
Size (mm) 20x35x7.500
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 20.000
Outer Diameter (mm) 35.000
Width (mm) 7.500
d 20.000 mm
D 35.000 mm
T 7.500 mm