ARX19.1X50X8.4
ARX19.1X50X8.4
ARX19.1X50X8.4 NTN 19.100x50x8.400mm Width 8.400mm Needle roller bearings
Bearing number ARX19.1X50X8.4 Size (mm) 19.100x50x8.400 Brand NTN Bore Diameter (mm) 19.100 Outer Diameter (mm) 50.000 Width (mm) 8.400 d 19.100 mm D 50.000 mm T 8.400 mm