ARX19.1X50X8.4 NTN 19.100x50x8.400mm Width 8.400mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX19.1X50X8.4
Size (mm) 19.100x50x8.400
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 19.100
Outer Diameter (mm) 50.000
Width (mm) 8.400
d 19.100 mm
D 50.000 mm
T 8.400 mm