ARX15X58X77
ARX15X58X77
ARX15X58X77 NTN 15x58x77mm D 58.000 mm Needle roller bearings
Bearing number ARX15X58X77 Size (mm) 15x58x77 Brand NTN Bore Diameter (mm) 15.000 Outer Diameter (mm) 58.000 Width (mm) 77.000 d 15.000 mm D 58.000 mm T 77.000 mm