ARX15X58X77 NTN 15x58x77mm D 58.000 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX15X58X77
Size (mm) 15x58x77
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 15.000
Outer Diameter (mm) 58.000
Width (mm) 77.000
d 15.000 mm
D 58.000 mm
T 77.000 mm