ARX15X30X12
ARX15X30X12
ARX15X30X12 NTN 15x30x12mm Width 12.000mm Needle roller bearings
Bearing number ARX15X30X12 Size (mm) 15x30x12 Brand NTN Bore Diameter (mm) 15.000 Outer Diameter (mm) 30.000 Width (mm) 12.000 d 15.000 mm D 30.000 mm T 12.000 mm