ARX15X30X12 NTN 15x30x12mm Width 12.000mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX15X30X12
Size (mm) 15x30x12
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 15.000
Outer Diameter (mm) 30.000
Width (mm) 12.000
d 15.000 mm
D 30.000 mm
T 12.000 mm