ARX14X29X5.7
ARX14X29X5.7
ARX14X29X5.7 NTN D 29.000 mm 14x29x5.700mm Needle roller bearings
Bearing number ARX14X29X5.7 Size (mm) 14x29x5.700 Brand NTN Bore Diameter (mm) 14.000 Outer Diameter (mm) 29.000 Width (mm) 5.700 d 14.000 mm D 29.000 mm T 5.700 mm