ARX14X29X5.7 NTN D 29.000 mm 14x29x5.700mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX14X29X5.7
Size (mm) 14x29x5.700
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 14.000
Outer Diameter (mm) 29.000
Width (mm) 5.700
d 14.000 mm
D 29.000 mm
T 5.700 mm