AKJ32X54X2.5
AKJ32X54X2.5
AKJ32X54X2.5 NTN Dw 2.500 mm Needle roller bearings
Bearing number AKJ32X54X2.5 Brand NTN Bore Diameter (mm) 32.000 Outer Diameter (mm) 54.000 d 32.000 mm D 54.000 mm Dw 2.500 mm