AKJ32X54X2.5 NTN Dw 2.500 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number AKJ32X54X2.5
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 32.000
Outer Diameter (mm) 54.000
d 32.000 mm
D 54.000 mm
Dw 2.500 mm
FAG 53213 + U213 thrust ball bearings FAG 53213 + U213 thrust ball bearings Industries and Applications ? We sell discount 208FS Old MRC Bearing Number online as 40.000 mm d well as cheap machinery parts. Old MRC Bearing Number 208FS d 40.000 mm D 80.0000 mm Width – Outer Ring B0 21.0 mm Width – Inner Ring B1 24.00 mm Width